Mili maç arası ve seçim derken futbola hasret kalmıştık. Özellikle Göztepe maçlarını izlemeyi özledik. Esasında verilen bu aralar eksik ve sakatı olan takımlar için iyi görünebilir. Fakat hedefe giden ekipler için çok da faydalı olduğunu düşünmüyorum. Formda iken maçları üst üste oynayıp hedefe ulaşmak daha doğru gibi. Neyse ki Göz Göz camia olarak Süper Lig’e kilitlenmiş durumda. 

Sarı – Kırmızılılar bugün şampiyonluk yolundaki en kritik deplasmanına çıkıyor. Play-Off sıralamasındaki rakiplerden olan Körfez ekibi karşısında alınacak 3 puan ikili averaj için önemli. Dolayısıyla bir başka hesapta Göztepe, kalan 7 maçının 5’ni kazanması halinde rakiplerin alacağı sonuçlara bakmadan Süper Lig’e yükselecek. 

Hazır hesaptan konuyu açmış iken en yakın takipçisi Sakaryaspor’un bugün Şanlıurfa deplasmanına çıkacağını da hatırlatalım. Düşme hattındaki Urfa temsilcisi kolay teslim olmayacaktır. 

Her durumda şartlar ne olursa olsun Sarı - Kırmızılı takım bu saatten sonra işin peşini bırakmaz. Temsilcimizin kendi göbeğini kendisinin keseceğine inanıyorum. 

Sonrasındaki Eyüp deplasmanına kadarki 4 maç ile birlikte Süper Lig’in geleceğini düşünüyorum. Kocaeli maçından sonraki sırasıyla Erzurumspor, Tuzlaspor, Giresunspor ve Gençlerbirliği maçları tamamlandığında mutlu sona ulaşmış oluruz.

Göz – Göz’deki inanç, motivasyon ve taraftarın desteğine Stoliov’un disiplini eklenince başarı gelecektir. 

Bu arada son söz, Göztepe zor maçları sever. O yüzden Kocaelispor maçını kazanıp rakiplerinin hesaplarını alt üst edeceğini düşünüyorum. 

Kalbimiz seninle Göz Göz!