Türkiye'nin stratejik gelişimine yön veren isimlerden biri olarak tanınan Tahir Hırslı, kariyerindeki başarılarıyla dikkat çekiyor. Strateji Geliştirme Başkanı olarak atanan Hırslı'nın hayatı ve iş dünyasındaki izleri merak ediliyor. Peki Strateji Geliştirme Başkan Tahir Hırslı kimdir? İşte detaylar...

Tahir Hırslı kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Adalet Bakanlığı'na yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.Resmi Gazete'de yayımlanan atamalarda, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4'üncü maddeleri gereğince, Strateji Geliştirme Başkanı yeniden Tahir Hırslı atandı.

Ceza Isleri Genel Mudurlugune Atanan Mehmet Yilmaz Kimdir 2

Bakan Tunç'tan açıklama!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, atamalarla ilgili sosyal medya hesabından bir tebrik mesajı paylaştı. Tunç, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Bakanlığımızın üst kademe yöneticiliklerine atanan birim amirlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Görevlerini devreden birim amirlerimize ise bugüne kadar adaletin gerçekleşmesi için verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür ederim. Adalet hizmetlerinin etkinliğini ve vatandaşlarımıza sunulan hizmetin kalitesini artırmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlarla Adalet Bakanlığı'na yapılan atamaları içeriyor:

Kaynak: HABER MERKEZİ