Turkcell Süper Kupa maçının ertelenmesi sonrasında, Fenerbahçe ve Galatasaray kafileleri İstanbul'a geri döndü. Fenerbahçe Futbol Takımı, Suudi Arabistan'da oynanacak olan maçın ertelenmesi üzerine özel uçakla İstanbul'a gelerek Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir grup taraftar tarafından karşılandı.

Taraftarlar arasında farklı takımlardan destekçilerin bulunduğu grup, coşkulu tezahüratlarla Fenerbahçe yönetici ve futbolcularına sevgi gösterilerinde bulundu. Teknik direktör İsmail Kartal, taraftarlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve beraberindeki yöneticiler, teknik ekip ve futbolcular, güvenlik önlemleri altında özel araçları ve takım otobüsü ile havalimanından ayrıldı.

Aynı gün içinde Galatasaray Futbol Takımı da Suudi Arabistan'dan dönerek İstanbul Havalimanı'nda kendilerini bekleyen taraftarlarla buluştu. Sarı-kırmızılı kafile, coşkulu tezahüratlar eşliğinde karşılanırken, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve beraberindeki yöneticiler, teknik ekip ve futbolcular da güvenlik önlemleri altında havalimanından ayrıldı. 

Kaynak: Haber Merkezi