Çılgın Sayısal Loto oyununun heyecanla beklenen 30 Aralık 2023 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? ve Çılgın Sayısal Loto sonuçları 30 Aralık 2023 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?

Türkiye, Millî Piyango İdaresi tarafından 1996 yılında başlatılan "Sayısal Loto" oyunuyla şansını denemeye başladı. İlk talihliyi 16 Kasım 1996'da belirleyen bu oyun, kazandırdığı ₺50.000.00 ile dikkat çekti.  2020'de Millî Piyango'ya ait oyunlar, Sisal Şans'a devredilerek adını "Çılgın Sayısal Loto" olarak değiştirdi. 

Çılgın Sayısal Loto, büyüyen ikramiyeleri ve yenilenen oyun sistemiyle rekorlar kırmaya hazırlanıyor. Oyunun seni şaşırtacak büyüklükteki ikramiyeleri, heyecanı doruklara taşıyor. 90 sayıdan 6 şanslı numara seçerek kolonunu oluşturman yeterli! Tek kolon ücreti sadece 10 TL.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 30 Aralık 2023 belli oldu mu?

  • 27 Aralık 2023 21:30 Sayısal Loto Sonuçları
    Kazanan Numaralar: 17 39 44 60 68 87 5 70

Sen Seç modunda, istediğin 6 numarayı seç veya Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleriyle hızlı bir şekilde kolonunu oluştur. Sistem Oyunu modunda, 7 ila 19 arasında Çılgın Sayısal Loto numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan farklı kombinasyonlarla şansını artır. Çılgın Sayısal Loto, haftada 3 gün şansını deneme fırsatı sunuyor: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliyor. Her çekilişte, küre içerisindeki 90 numara arasından 6 numara + 1 Joker numarası belirleniyor. Joker sayısı, çekilen her rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden belirleniyor. Bu heyecan dolu oyunla büyük ikramiyeler kazanma şansını kaçırma! Çılgın Sayısal Loto, Türkiye'nin en heyecanlı şans oyunu.

Kaynak: Haber Merkezi