Süper Loto oyununun heyecanla beklenen 16 Haziran 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Süper Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Süper Loto sonuçları bugün açıklandı mı? ve Süper Loto sonuçları 16 Haziran 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Süper Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları bugün açıklandı mı?

  • 13 Haziran 2024 21:30 Süper Loto Sonuçları
  • Çekiliş no: 71
  • Kazanan Numaralar: 71517213953

Süper Loto, 1 ile 60 arasındaki sayılardan 6 tanesini seçerek oynanan bir şans oyunudur. Seçtiğiniz her 6 sayı, bir kolon oluşturur ve tek kolon ücreti 10 TL’dir.

Kolay Seçenek: SEN SEÇ

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsanız, kolonun altında bulunan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyerek terminalin sizin için rastgele 6 numara seçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Sistem Oyunu ile Çoklu Kombinasyonlar

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturmanız mümkündür. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Altıdan fazla rakam seçtiğinizde, bu rakamlardan oluşturulabilecek tüm kombinasyonlar otomatik olarak ayrı kolonlar halinde üretilir. Böylece kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Süper Loto Oynama Yöntemleri

Süper Loto oynamak için birçok seçeneğiniz var. İster millipiyangoonline.com’a gelerek, ister Milli Piyango uygulamasını kullanarak, isterseniz de size en yakın satış noktasını ziyaret ederek oynayabilirsiniz. Hem dijitalde hem sokakta, size en yakın her yerdeyiz!

Çekiliş Günleri ve Kazanma Şansı

Süper Loto, haftada 3 gün çekiliş heyecanı sunar: Salı, Perşembe ve Pazar günleri. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numaradan 6 tanesi çekilir. Oynadığınız her kolon, çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tanesini bilirse kazanan siz olursunuz! 6 bilen ise Süper Loto’nun büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda, ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit olarak bölüşülür.

Kaynak: HABER MERKEZİ