Türkiye'nin sevilen oyuncularından biri olan Seren Fosforoğlu, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Son zamanlarda merak edilen konulardan biri de Fosforoğlu'nun eski eşi kim olduğu ve ilişkileriyle ilgili detaylar. Peki Seren Fosforoğlu eski eşi kim? İbrahim Öztürk kimdir? İşte detaylar...

Seren Fosforoğlu eski eşi kim?

Seren Fosforoğlu, 2005 yılında Kerem Eymür’le, 2012 yılında ise İbrahim Öztürk’le evlenmişti.2020 yılında Kaan önal ile evlenen oyuncu 2023'de boşanmıştır. İbrahim Öztürk’le olan evliliğinden Nil adında bir kızı bulunmaktadır.

İbrahim Öztürk kimdir?

Usta tiyatrocu Enis Fosforoğlu ve eşi, ünlü tenis hocası İbrahim Öztürk ile olan evliliğiyle kamuoyunun dikkatini çekmişti. Enis Fosforoğlu'nun kızı olan Seren Fosforoğlu, 2012 yılında tenis hocası İbrahim Öztürk ile dünyaevine girmişti. Bu evliliklerinden, Nil isminde bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Nil'in doğumuyla birlikte Fosforoğlu ve Öztürk ailesi, mutlu bir birliktelik sergilemişti.

Ancak, çiftin evlilikleri uzun soluklu olmadı ve 6 yılın ardından 2018 yılında ayrılık kararı aldılar. Seren Fosforoğlu'nun avukatı tarafından yapılan basın açıklaması şöyle idi:

Müvekkilim Seren Fosforoğlu, İbrahim Öztürk ile ortak aldıkları karar doğrultusunda 6 yıl süren evliliklerini bugün Beykoz Adliyesi'nde sonlandırmışlardır. Kızlarının velayeti anne Seren Fosforoğlu’nda kalmıştır. Bundan böyle kızlarının mutluluğu için anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceklerdir. Bu hassas dönemde özel hayatlarının mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz."

Kaynak: HABER MERKEZİ