Söz konusu Şenol Evgi olduğunda, merak duygusu hemen devreye giriyor. Peki, bu isim neden bu kadar merak uyandırıyor? Şenol Evgi kimdir? ve Şenol Evgi nereli, kaç yaşında? Tüm bu sorular, bir dizi gizemi beraberinde getiriyor. Belki de bu gizem, onu daha da çekici kılıyor. Şenol Evgi'nin hayatı ve kimliği, araştırılması gereken bir labirent gibi. Ve belki de bu labirentin içinde cevaplar, onun gerçek doğasını aydınlatmak için bekliyor. İşte detaylar haberimizde...

Şenol Evgi kimdir?

2010 yılında müzik tutkusuna somut adımlar atan Şenol Evgi, 2011'de Bursa'ya taşınarak kariyerine yeni bir ivme kazandırdı. Amatör olarak başladığı projelerde mobil cihazlarını kullanarak kaydettiği eserlerle dikkat çekti. Başarısını sürekli çalışmaya bağlayan Evgi, 2015'te profesyonel ekipmanlar edinerek amatörlükten profesyonelliğe geçiş yaptı.

Dijital Platformlarda Parıldayan Başarı

2018 ve 2019 yıllarında özellikle Tofaş markalı arabalara özel olarak yayınladığı şarkılarla dijital platformlarda milyonlarca izlenme elde etti. Eserlerinde sokakları ve mahalle kültürünü yansıtan Evgi, zaman zaman remixlerle zaman zaman duygusal şarkılarla farklı kitlelere ulaştı.

Müzik Yolculuğunun Özeti

Şenol Evgi, müzikteki yolculuğunu şu sözlerle özetliyor: ”Çok zorluklardan geldim. Tek başıma kimsenin desteği olmadan yaptım. Tanımadığım insanlardan yardım istedim her zaman daha iyisi olsun diye uğraştım. TikTok’a atıldım sonra şarkılar daha fazla tuttu. Attığım her şarkı sosyal medyada akım yarattı. Sokakta dönen olayları anlattım. Roman tarzında da büyük çıkış yakaladık.”

Kaynak: HABER MERKEZİ