Türkiye'nin müzik dünyasının efsane isimlerinden İbrahim Tatlıses, son zamanlarda ilginç bir gelişmeyle gündeme oturdu. 'Seçimi kaybettim ve evleniyorum' sözleriyle sosyal medyada büyük yankı uyandıran Tatlıses'in evlenip evlenmediği merak konusu oldu. Peki, İbrahim Tatlıses evlendi mi? İbrahim Tatlıses şaka mı yaptı? Detaylar haberimizde...

İbrahim Tatlıses evlendi mi?

Pazar günü gerçekleşen seçimlerin ardından, İbrahim Tatlıses, 1 Nisan'da yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti ve evlendiğini duyurdu. Ancak son paylaşımında, olayın gerçek yüzünü ortaya koyarak esprili bir dille durumu açıkladı.

Secimi Kaybettim Ve Evleniyorum Demisti Ibrahim Tatlises Evlendi Mi Ibrahim Tatlises Saka M (2)

İbrahim Tatlıses şaka mı yaptı?

"ESPRİDEN ANLAMIYORSUNUZ"

Tatlıses, 1 Nisan'daki paylaşımında, "Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymayın demeyin. Tüm bekarlara selam olsun ben evleniyorum" ifadelerini kullanarak evlendiği yönündeki söylentilere gönderme yapmıştı. Ancak son paylaşımında, esprili bir şekilde gerçeği açıkladı: "Arkadaşlar, mesajı attığım tarih ne 1 ay ne de Nisan... İkisinin toplamı ne oluyor? Nisan 1 ama ben gerçekten evlendim. İzmir'de kendime bir ev aldım. Yani evlendim, espriden de hiç anlamıyorsunuz ya. İbrahim Tatlıses evlenirse, iki satırla mı geçiştirir?" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi