Dizi tutkunlarının merakla beklediği "Sandık Kokusu"nun 18. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı. Fragmanda yer alan sürpriz gelişmeler ve gerilim dolu sahneler, izleyicilerin kafasında birçok soru işareti oluşturdu. Ana karakterlerin başlarına gelecekler ve yaşanacaklar hakkında merak edilen her detayı öğrenmek isteyenler için fragman, büyük bir ipucu kaynağı oldu. Dizinin yeni bölümünde neler olacağına dair tahminler yapmak ise izleyicilerin kendi başlarına bir heyecan konusu haline geldi. İşte detaylar...

Sandık Kokusu 18. bölüm fragmanı yayınlandı

Sandık Kokusu dizisinin son bölümünde: Şirkete Adnan'ı ziyarete giden Irmak, Selvi'nin Adnan'a olan yakınlığından hoşlanmaz. Adnan'a güvense de içine kurt düşünce Karsu'ya anlatır. Karsu ise Irmak için Adnan ile buluşup konuşur ve tüm gerçekleri öğrenir.

Karsu ise Irmak için Adnan ile buluşup konuşur ve tüm gerçekleri öğrenir. Ömer, Filiz'i estetik doktoruna götürme bahanesiyle Hasan ile buluşturur. Filiz, Ömer'in benzin almasını beklerken Hasan gelir ve Filiz'e evinde beklemesini teklif eder ve Filiz kabul eder. Filiz de Hasan'dan etkilenince tekrar buluşmak için adımlar atarlar.

Sandık Kokusu 18. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ