Magazin dünyasının en iddialı programlarından biri olan "Söylemezsem Olmaz", eski sunucusu Yağmur Çevik'in geri dönüşüyle yeniden gündemde. Peki  Yağmur Çevik Söylemezsem Olmaz'a geri mi dönüyor? İşte detaylar...

Yagmur Cevik Kimdir Yagmur Cevik Esi Kim

Yağmur Çevik Söylemezsem Olmaz'a geri mi dönecek?

Yağmur Çevik'in Söylemez Olmaz'a geri dönüşü hakkındaki tartışmalar, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Çevik, Söylemez Olmaz programında yorumculuk görevinden ayrıldığını duyurmuştu. Aynı programda Bircan Bali'nin geri dönüşü ise büyük ilgiyle karşılandı.

Yağmur Çevik Söylemezsem Olmaz neden ayrıldı?

Yağmur Çevik'in programdan ayrılması, özellikle Hande Sarıoğlu ile yaşadığı kavgalarla gündeme gelmişti. Çevik, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, televizyon magazinine şeffaflık getirme amacında olduğunu ancak bunu tek başına başarmayı istemediğini belirtti. Ayrıca, mahremiyete olan saygısını da vurgulayarak, doğru ve şeffaf bir haber anlayışını koruyacağını dile getirdi.Yağmur Çevik'in açıklamaları, magazin dünyasındaki şeffaflık ve doğruluk tartışmalarını bir kez daha gündeme getirdi. Çevik, bu değerleri koruyarak YouTube kariyerine devam edeceğini belirtti.

Yağmur Çevik Açıklama

Yağmur Çevik Açıklama 2

Bircan Bali geldi

Bircan Bali'nin "Kendi koltuğum" dediği programına geri dönmesiyle birlikte Yağmur Çevik'in ayrılması dikkat çekti. Çevik'in programdan ayrılma sebepleri ve televizyon magazinine yönelik eleştirileri, izleyicilerin ve magazin takipçilerinin dikkatini çekiyor.

Bircan Bali Kimdir Bircan Bali Meslegi Ne Bircan Bali Evli Mi Bircan Bali Kac Yasinda

GÖZ ATIN:  Yağmur Çevik kimdir? Yağmur Çevik eşi kim?

Kaynak: HABER MERKEZİ