İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Olgun Atila, ilçe örgütü ziyaretlerine Seferihisar’da devam etti. Atila’nın ilk durağı CHP Seferihisar İlçe Örgütü oldu. Atila’ya ziyaretinde, CHP Seferihisar İlçe Başkan Yardımcısı Nüvit Kızıltan, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve tam kadro ilçe örgütü ile Belediye Başkanı İsmail Yetişkin eşlik etti.

Kızıltan, Atila’nın ziyaretine ilişkin yaptığı konuşmada “Aday seçilen arkadaşımız için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya hazırız. Adayın artık açıklanmasını ve bir an önce çalışmayı istiyoruz” dedi. Olgun Atila ise ilçe örgütü ziyaretinde yaptığı konuşmada, ortak akla dikkat çekerek, amacının sosyal belediyecilik olduğunu vurguladı.

Seferihisar 5

‘3 ay içinde 30 ilçeye çalışmalarımızı yayacağız’

Planladıkları projeler hakkında bilgiler veren Olgun Atila, “Kenti kentliler yönetsin. Siyasetin alaylısıyım ve akademik olarak hazırladığımız özel projeler var. Bornova’da yaptığım çalışma ve projeleri, 30 ilçede yapacağız. Göreve geldiğim takdirde, 3 ay içinde 30 ilçeye çalışmalarımızı yayacağız. Her ilçede yaptığım Büyükşehir Meclisleri ile de vatandaşın nabzını tutmaya söz veriyorum” sözlerini kaydetti.

Öte yandan, Olgun Atila’nın İlçe Örgütü ziyaretinde, dışarıda bekleyen Seferihisarlıların heyecan ve coşkusu güne damga vurdu. Atila’nın ilçe örgütü ziyaretinde “Mustafa Kemal’in askerliyiz” sloganı atan vatandaşlar, Atila’yı coşkuyla karşıladı.

Atila ise konuşmasında, “Geçtiğimiz akşam, bir kere daha büyük Atatürk’ümüzün nasıl bir lider olduğunu bütün dünyaya gösterdik. Sporcularımıza, taraftarlarımıza selam olsun. İyi ki Atatürk’ün evlatlarıyız, iyi ki İzmirliyiz.  İçimizdeki Atatürk aşkı hiçbir zaman bitmeyecek. Tüm karanlıkları büyük atamızın ortaya koyduğu devrimlerle ve onun ilkeleri ışığında hep birlikte gerçekleştireceğiz. Sizlerin önünde, daha çok çalışmanın sözünü veriyorum. Buradan, sizlerden, Seferihisar’dan, İzmir’den, Atatürk’ün evinden!" ifadelerine yer verdi.

Hedef: Yüzde 75 oy

Olgun Atila’nın heyecanla karşılanan Süper Kupa Finali değerlendirmesinin ardından Atila, değişime de işaret etti. İzmir’de yüzde 75’e varan bir oy alarak CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e destek olmak istediklerini söyleyen Atila, “Genel Başkanımız ve İzmirliler için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. İzmir, Seferihisar ve tüm 30 ilçe, bir aile gibi hep dirsek temasında olacak. Kardeşlikle hizmet etmek için yola çıktım. En büyük vaadim; ortak akıl” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Kardelen BUĞDAY