Sosyal medyanın yıldızı Tuğçe Akarlar, kullandığı platformlarda kendine özgü tarzı ve paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ancak, pek çok kişi hala merak ediyor: Tuğçe Akarlar kimdir? Tuğçe Akarlar'ı daha yakından tanımak mümkün mü? Onun gerçek kimliği ve hayatıyla ilgili merak ettikleriniz, bu giriş yazısında gün yüzüne çıkıyor. İşte detaylar...

Tuğçe Akarlar kimdir?

Fatih Altaylı'nın programına konuk olan Emire Tuğçe Akarlar, 28 Ekim 1986 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Beyoğlu Anadolu Lisesi'nde başlayan Tuğçe, ardından İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde yüksek lisansını tamamladı ve profesyonel hayatına adım attı.

Tuğçe, yaşam koçluğu ve NLP Pratisyen Sertifikası alarak, bireylerin hayatlarına dair derin bir farkındalık geliştirmeye odaklandı. Aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi alanında yüksek lisans yaparken, Astrolojik Ürün Tasarımı ve Pazarlaması konulu projesini gerçekleştirdi. Bu süreçte Silva eğitimi alarak, beyin dalgaları aracılığıyla kolektif bilinç çalışmalarını ilerletti.

Çocukluk yıllarından itibaren astrolojiye duyduğu ilgiyi profesyonel bir kariyere dönüştürmek amacıyla, 2015 yılında Türkiye'nin önde gelen astrologlarından Naz Bayatlı'nın öğrencisi oldu. Astrolojinin uzun soluklu bir istatistik disiplini olduğuna inanan Tuğçe, Naz Bayatlı ile ileri düzey eğitimlere devam etmektedir. 2017 yılından itibaren astrolojik danışmanlık ve koçluk hizmeti sunan Tuğçe, 2018'de Dinçer Güner liderliğindeki sorumgeldi.com ekibine katılarak online astrolojik danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir.

Kaynak: Haber Merkezi