Müge Anlı'nın programı, izleyicileri derinden sarsan bir olaya sahne oldu! Canlı yayında gerçekleşen çarpıcı anlardan birinde, programın muhabiri, aranan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine tarafından öldürüldüğü gerçeğini gün yüzüne çıkardı. Emine'nin cinayeti itiraf etmesinin ardından muhabir, cesedin atıldığı yere giderek taşların arasında Şaban Ataş'ın cansız bedenini buldu. Bu dehşet verici anlar hızla sosyal medyada gündem oldu.

Muge Anli Son Dakika Saban Atasi Kim Oldurdu Burhanettin Ozturk Kimdir

Muğla'da 50 gün önce kaybolan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yardım talep etmişti. Programın sonrasında ise Müge Anlı'nın özel olarak görüştüğü Karabulut, cinayeti itiraf ederek cesedin yerini bildirdi. Ardından, olay yerine giden muhabir, taşların altında cesedi görünce büyük bir panik yaşadı.

Muge Anlida Soke Eden Itiraf Iple Bogarak Oldurmusler (2)

Şaban Ataş'ın kaybolma vakası, Seydikemer ilçesinde 22 Mart'ta gündeme gelmişti. Programda konuşulanlar sonrasında, Emine Karabulut'un itirafıyla birlikte ekipler olay yerine yönlendirildi. Yapılan incelemede, taşlarla örtülü halde bulunan cesedin Şaban Ataş'a ait olduğu doğrulandı.

Muge Anlida Soke Eden Itiraf Iple Bogarak Oldurmusler (1)

Emine Karabulut'un boşanmasına rağmen Şaban Ataş ile aynı evde yaşadığı ve cinayeti, "Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu, ardından cesedi götürdü." şeklinde itiraf ettiği belirtildi. İtirafın ardından Burhanettin Öztürk, Emine Karabulut ve Emine Karabulut'un iki oğlu olmak üzere toplam 4 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin sağlık kontrollerinin ardından ilk işlemleri başlayacak. 

Kaynak: Haber Merkezi