Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, izleyicileri her gün saat 10.00'da ATV ekranlarına kilitleyen önemli ve merak uyandıran olayları ele alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Güllü Çolak'ın yaşadığı gizemli olaylar ve kaybolması da detaylı bir şekilde araştırıldı. İzleyiciler, programın sunumuyla birlikte Güllü Çolak olayıyla ilgili tüm detayları merakla bekliyor.

Güllü Çolak olayı nedir?

Kahramanmaraş'tan kaybolan 33 yaşındaki Güllü Çolak'a 2 aydır ulaşılamıyor. Güllü, 13 ve 2 yaşlarındaki çocuklarıyla birlikte ortadan kayboldu. Olayın merkezinde ise karmaşık ilişkiler ve iddialar yer alıyor. Güllü'nün sevgilisi olduğunu belirten Mehmet, "9 sene eşim ve sevgilim ile aynı evde yaşadık" şeklinde konuştu. Mehmet'in ifadelerine göre, resmi nikahlı eşiyle çocuğu olmadığı için Güllü ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Ancak Güllü Hanımın katıldığı bir yayında ise durum farklı bir ışık altına yerleştirildi. Güllü, "Ben şiddetten çıktım. Ben nişanlandım. Resmi nikahla evleneceğim. Mehmet benim yuvamı yıktı. Ben evliydim. Bana tecavüz etti. Benim üzerime başka kadın kaçırdı. Depremden sonra da 2 kadının yuvasını yıktı. Altınlarını aldı. Benim ikinci oğlum olmuyordu. O adam bana tecavüz etti. Hatta bu konudan davam var. Mehmet Taşpınar ben evliyken beni kaçırdı. Beni kaçırdı" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu iddiaların ortasında, Mehmet'in "Güllü'nün benden hariç 3 kız çocuğu var" şeklindeki sözleri de dikkat çekiyor. Olayın arka planında çözülmesi gereken pek çok detay var gibi görünüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ