Sevgi Nebioğlu Katkıcı kimdir?

Geçtiğimiz haftalarda, Duygu Nebioğlu ile birlikte, ünlü Türk oyuncu Metin Akpınar'a karşı açtıkları bir babalık davasını kazandıklarını duyurdu. Bu dava, Metin Akpınar'ın uzun yıllardır kızlarına sahip çıkmadığı iddiasıyla gündeme geldi. Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar'la birkaç kez görüşmek istediklerini, ancak bu isteğin yerine getirilmediğini ve kendilerinin sahiplenilmediğini ifade etti.

metin-akpinarin-kizi-sevgi-katkici-kimdir-sevgi-katkici-evli-mi-cocugu-var-mi-sevgi-katkici (1)-1

Sevgi Nebioğlu Katkıcı kaç yaşında?

Sevgi Katkıcı 1988 yılında Antalya’da dünyaya geldi.

Sevgi Nebioğlu Katkıcı mesleği ne?

 Sevgi Katkıcı halen anaokulu öğretmenliği yapıyor.

metin-akpinarin-kizi-sevgi-katkici-kimdir-sevgi-katkici-evli-mi-cocugu-var-mi-sevgi-katkici (1)-2

7 Aralık A101 Aldın Aldın kataloğunu kaçırmayın! Elektrikli bisikletten kahve makinesine fırsatlar sizi bekliyor 7 Aralık A101 Aldın Aldın kataloğunu kaçırmayın! Elektrikli bisikletten kahve makinesine fırsatlar sizi bekliyor

Sevgi Nebioğlu Katkıcı evli mi?

Sevgi Katkıcı'nın büyük oğlu 5 yaşında ve Umut adını taşıyor. Katkıcı'nın küçük oğlu Yiğit ise 3 yaşında. Sevgi Katkıcı'nın çocukları Umut ve Yiğit'in dedeleri Metin Akpınar'a benzerlikleri de dikkati çekiyor.

Sevgi Nebioğlu Katkıcı Metin Akpınar'ın neyi oluyor?

Bu davanın sonucunda, Duygu Nebioğlu'nun ikiz kız kardeşi olduğu da ortaya çıktı ve Metin Akpınar'ın ikiz kız çocukları da babalık davasını kazandı.

Sevgi Nebioğlu Katkıcı, Metin Akpınar'ın hala kendileriyle iletişim kurmadığını ve onları sahiplenmediğini belirtti.

metin-akpinarin-kizi-sevgi-katkici-kimdir-sevgi-katkici-evli-mi-cocugu-var-mi-sevgi-katkici (2)

Ne olmuştu?

Sevgi Nebioğlu Katkıcı ve Duygu Nebioğlu, Antalya'da doğan ve anneleri tarafından terk edilen çocuklardı. Daha sonra bir bakıcıya bırakıldılar ve çocuk esirgeme kurumuna verildiler. Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinilen kardeşler, aradıkları aile sevgisini bu ailede buldular. Ancak çocuk esirgeme kurumunda şiddet gördüler ve uzun süre travma yaşadılar. Sevgi Nebioğlu daha sonra evlendi ve 2 çocuk sahibi oldu.

Sevgi Nebioğlu Katkıcı şu anda 35 yaşındadır. Metin Akpınar ile anneleri Suphiye Orancı arasındaki ilişkiden dünyaya gelen ikiz kardeşlerin yaşamı oldukça zorluklarla doluydu. Çocuklar, 6 yaşına kadar Çocuk Esirgeme Yurdu'nda yaşadılar, ardından 1994 yılında Aksekili Özdener Nebioğlu ve Emine Nebioğlu tarafından evlat edinildiler.

Sevgi Katkıcı, yaşadığı süreci Ankara Masası adlı YouTube kanalında anlattı ve "Nüfusuna geçmedik. Özdener babamın nüfusundayız. Ben de Nebioğlu olarak kalacağım. Akpınar olarak anılmak istemiyorum. Babalık yapıp kıymet verseydi belki ama Özdener babamın yerini asla tutamaz." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ