ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman, 164. bölüm fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Her bölümüyle büyük ilgi gören dizinin bu yeni fragmanı, izleyiciler arasında büyük bir heyecan yarattı. Fragmanın yayınlanmasının ardından hayranlar, yeni bölümde yaşanacak olayları ve karakterlerin akıbetini öğrenmek için sabırsızlanıyor. Osman Bey'in düşmanlarına karşı verdiği mücadele, yeni ittifaklar ve beklenmedik gelişmelerle dolu bu bölüm, merakla bekleniyor. İşte 164. bölüm fragmanına dair merak edilenler ve ipuçları...

Kuruluş Osman 164. bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Osman Bey, beylikler arasındaki savaşı sona erdirmiştir. Şimdi büyük hedefi Bursa olan Osman Bey'in ilk adımı ne olacaktır? Yörük obalarının büyük göçü başlamıştır. Osman Bey'in namı için akın akın gelen yörükler, Bursa kuşatmasının habercisi olabilir mi? Kayı Obası'nda sevinçli bir haber duyulur. Elçim Hatun ise bu haberle tedirginlik yaşar. Elçim Hatun'u böylesine tedirgin eden nedir? Kayı Obası'nı içerden karıştırmak isteyenler yeni bir ihanet planı kurarlar. Bu plan için en uygun kişi Elçim Hatun'dur. Elçim Hatun üzerinden oynanacak bu kirli oyunda kimlerin parmağı vardır? Holofira da bu oyuna dahil olmuş mudur? 

Savaş meydanında yenilmeyen Osman Bey'e büyük bir suikast girişimi yapılır! Gündüz Bey'in ölüm emrini veren Bursa komutanı Konstantin Palealagos, suikastin başıdır. Osman Bey'i alt etmek için büyük yeminler eden Konstantin, suikastte başarılı olabilecek midir?

Kuruluş Osman 164. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ