Gelinim Mutfakta yarışmasının 5 Haziran 2024 tarihli bölümünde birinci olan yarışmacı, heyecan dolu dakikalar yaşandıktan sonra belli oldu. Puanlamalar sonucunda günün birincisi olan yarışmacı ve detaylı puan durumu, izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? 5 Haziran 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu nedir? Günün kazananı ve puan durumu hakkında tüm detaylar bu yazımızda. İşte detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu?

Gelinim Mutfakta programının 6. sezon finaline yaklaştıkça, stüdyodaki gerilimler de artmaya başladı. Kıymet Gelin'in yaptığı yemek, diğer gelinleri şaşkına çevirdi. Peki, Kıymet Gelin ne yaptı?

Kıymet Gelin'in Yemeği Herkesi Şaşkına Çevirdi

Damla Gelin, Kıymet Gelin'in tezgahına baktığında şok oldu. Zeynep Gelin de kontrole gidince işler iyice karıştı. Kıymet Gelin'in yaptığı şey, tüm gelinleri hayretler içerisinde bıraktı. Başak Gelin, Kıymet Gelin'e "Sen de ne zamandır buradasın, az bir şeyler öğrenemedin mi?" diyerek tepki gösterdi.

Nurkadın Hanım Gelinini Savundu

Bu duruma sinirlenen Kıymet Gelin'in kaynanası Nurkadın Hanım, tepkisini göstererek gelinini savundu. Zeynep Gelin, öğrendiği bilgilerle stüdyoda damgasını vurdu. Nurkadın Hanım, kaynanasının aşçı olduğunu söylediği halde yemekhanede görevli olduğunu iddia etti. Nurkadın Hanım bu duruma çok sinirlendi.

Olayların Devamı ve Daha Fazlası Programda

Olayların devamı ve daha fazlası, programın ilerleyen bölümlerinde kaynanalar ve Nurgül Hanım'ın oylarıyla belli olacak. Gelinim Mutfakta'da gerilim tırmanmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi