2024'te Inditex grubunun yaz indirimlerinin Haziran'ın ortalarında başlaması bekleniyor. Özellikle Zara, Bershka ve Pull & Bear gibi markaların indirimlerinin Haziran'ın üçüncü haftasında başlaması öngörülüyor. 2024 Inditex indirimi ne zaman? Haziran ayı indirimleri ne zaman başlayacak ve hangi markalar indirime girecek?

Inditex Haziran ayı indirimleri ne zaman?

Inditex indirimleri, 2022'de 23 Haziran'da, 2023'te ise 19 Haziran'da başlamıştı. Bu yılın Inditex markalarının indirimlerinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil, ancak Haziran'ın son haftasında başlayacağı ve her hafta indirim oranlarının artacağı tahmin ediliyor.

2024 Haziran indirimleri başladı mı?

2024 yaz indirimleri için beklentiler, Inditex grubunun Haziran ayının ortalarında başlatması yönünde. Özellikle Zara, Bershka ve Pull & Bear gibi markalar için, indirimlerin Haziran'ın üçüncü haftası başlayacağı öngörülüyor. Kesin tarihler genellikle markaların resmi web siteleri ve sosyal medya hesapları aracılığıyla duyuruluyor. Ama henüz indirim tarihleri ile ilgili her hangi bir paylaşım bulunmamakta.

Kaynak: HABER MERKEZİ