Merak dolu bir gün daha Gelinim Mutfakta takipçileri için başlıyor! "Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu?" sorusunun cevabını arayanlar için heyecan verici bir bölüm daha geride kaldı. Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? ve 15 Mayıs 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu nedir? Yemek tutkunlarının nefeslerini tutarak izlediği yarışmada hangi gelin en yaratıcı lezzetlerle öne çıktı, kimler jüriyi etkilemeyi başardı? Gelinim Mutfakta'nın heyecan dolu atmosferinde kazananı belirlemek için hazırlanan gelinlerin heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Siz de 15 Mayıs 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu hakkında bilgi almak için burada yerinizi alın! İşte detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu?

Uzun süredir yarışmada yer alan Seda, bu hafta rakiplerini geride bırakarak, finalde 10 altın bileziği kazanmak için adeta atağa kalktı. Geçen hafta en yüksek puanı alarak dikkatleri üzerine çeken Seda, bu hafta da başarısını sürdürdü. Eleme potasından kurtulan Seda, altın bilezikler için umutlanmanın yanı sıra liderliğini de perçinledi.

Gelinim Mutfakta'nın yeni yıldızı Damla, güçlü rakiplerini eleyerek adını altın listesine yazdırdı. Ancak, onun yanı sıra Zeynep'in de çeyrek altını elde etmesiyle rekabet daha da kızıştı.

Haftanın üçüncü bölümünde Arife, eleştiri bombardımanına maruz kalarak stüdyoyu terk etti. Rakiplerinin baskılarına dayanamayan Arife'nin krizi dikkatleri üzerine çekti.

Geçen hafta hedefini gerçekleştiremeyen Zeynep, bu hafta tüm rakiplerini geride bırakarak altın bilezikleri kazanmak istiyor. Bu doğrultuda, Gelinim Mutfakta'da birinci olabilmek için mücadelesini sürdürüyor.

Seda'nın 17 puanla birinci olmasıyla günün kazananı belirlenirken, Zeynep ve Arife ise geride kaldı. Ancak, Arife'nin bu hafta hedefine ulaşmak için kararlı olduğu gözlerden kaçmıyor.

Kaynak: Haber Merkezi