Ülkemizin sinema ve tiyatro dünyasının önemli isimlerinden biri olan Filiz Akın, bir süredir sağlık mücadelesi veriyor. Hayranları, onun sağlık durumu hakkında sürekli bilgi almak istiyorlar. Son olarak "Filiz Akın son durumu ne? Filiz Akın iyileşti mi?" gibi sorular, sevenlerinin gündeminde en üst sıralarda yer alıyor. İşte, Filiz Akın'ın yaşadığı bu süreçle ilgili tüm detaylar...

Filiz Akın son dakika sağlık durumu hakkında gelişme var mı?

Yeşilçam'ın unutulmaz yıldızı Filiz Akın, uzun süredir mücadele ettiği sağlık sorunlarıyla ilgili son durumu paylaştı. Kulağının üst kısmındaki kanserli dokunun yanı sıra ses tellerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle ameliyat olan Akın, son gelişmeleri hayranlarıyla paylaştı.

Filiz Akın, sağlık durumunu şu sözlerle açıkladı: "Daha ilaç almam gereken çok gün var. Olsun! Kaç gündür MR sonuçları için endişeli bir bekleyiş içindeydik. Hem onda şüpheli bir durum çıkmadı şükür, hem de bahar sevinci ne güzelmiş."

Tedavisi için düzenli olarak hastaneye gitmeye devam eden Akın, son olarak hastane odasında çektiği bir videoyu sosyal medyada paylaşmıştı. "Bence iyi haber!" diyerek duygularını aktaran Akın, "Konsültasyonlar neticesinde hastanede iyileşmem için günlerce almam gereken serumla verilen ilaç yüzünden 8 saatimi hastanede geçiriyordum." şeklinde konuştu. Artık ilaç ve tedaviyi evde alabileceğini belirten Akın, sevenlerine moral verdi.

Filiz Akın'ın sağlık mücadelesi, hayranlarını endişelendirse de, son gelişmeler umut verici nitelikte. Yeşilçam'ın sevilen yıldızı, sağlığına kavuşma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ