Fenerbahçe camiasını heyecanlandıran transfer dedikoduları bir süredir gündemi meşgul ediyordu. Bu dedikoduların merkezinde ise dünya futbolunun yıldızlarından biri olan Paulo Dybala yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından Dybala'nın menajeri Jorge Antun'dan beklenen açıklama geldi.

Fenerbahcenin Dybala Iddialarina Menajerinden Aciklama Geldi (2)

Fenerbahçe'nin başkan adayı Aziz Yıldırım, seçilmesi halinde Jose Mourinho'yu takımın başına getireceğini açıklamıştı. Bu açıklama futbol camiasında büyük yankı uyandırmış, özellikle Mourinho'nun Roma'dan öğrencileri Paulo Dybala ve Romelu Lukaku ile ilişkilendirilmesi transfer spekülasyonlarını daha da güçlendirmişti.

Dybala'nın menajeri açıklama yaptı

Ancak, Dybala'nın menajeri Jorge Antun, bu söylentilere net bir cevap vererek Dybala'nın mevcut durumuna odaklanmış olduğunu ifade etti. İtalyan basınına yaptığı açıklamada Antun, "Dybala sadece sezonu mümkün olan en iyi şekilde bitirmeye odaklanmış durumda. Şu anda başka bir yorum yapmayacağım." dedi.

Paulo Dybala'nın bu sezon Roma formasıyla sergilediği performans ise dikkat çekiciydi. 37 maçta forma giyen Arjantinli yıldız, 16 gol atarken, 10 asist yaparak takımına önemli katkılarda bulundu.

Ancak transfer dedikodularının en çok merak edilen kısmı, Dybala'nın Roma ile olan sözleşmesi ve piyasa değeriydi. Dybala'nın 2025 yılına kadar devam eden sözleşmesi bulunuyor ve güncel piyasa değeri 25 milyon Euro olarak belirlenmiş durumda.

Kaynak: Haber Merkezi