Esaret dizisi tutkulu izleyicilerini heyecanlandıran bir gelişmeyle karşımızda! Esaret'in 557. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı ve merakla beklenen sahnelerle dolu olduğunu gösteriyor. Dizinin hayranları, yeni bölümde neler olacağını merakla beklerken, fragmanın detayları ve ipuçları izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. Ana karakterlerin yaşayacağı sürpriz olaylar ve hikayenin yeni döneme girişiyle ilgili tüm detaylar için haberimizi takip edin...

Esaret 333 Bolum Fragmani Yayinlandi

Esaret 557. bölüm fragmanı yayınlandı

Esaret son bölümde; Orhun, Esaret'te Hira ile birlikte tuzlu kahvelerini yudumladıktan sonra isteme merasimi sona erdi. Ne yazık ki, Afife'nin katılımına rağmen Orhun ile aralarındaki buzlar çözülemedi. Ancak bu duruma rağmen, Afife, Hira'ya evlilik sözleşmesi önerisiyle sürpriz bir adım atar. Peki, Hira, bu teklifi kabul edecek mi?

Nikah tarihi için geri sayım başlamış olsa da, Afife yine beklenmedik bir hamleyle ortaya çıkar. Hira'nın Demirhanlı ailesinin mirasına ortak olmaması için evlilik sözleşmesini kabul etmesini ısrarla talep eder. Acaba Afife istediğini elde edebilecek mi?

Esaret 557. bölüm fragmanı için tıklayınız.

Kaynak: HABER MERKEZİ