Gelin Evi, evlilik hazırlığı yapan genç kadınların heyecan dolu serüvenini ekrana taşıyan bir program. Ancak, izleyiciler sadece yarışmacıları değil, aynı zamanda programın sunucularını da merak ediyor. İşte bu merakın ortasında parlayan isimlerden biri: Simge Kızıldeli. Peki, kimdir bu gizemli sunucu? Kaç yaşında? İşte cevapları bu yazıda...

Gelin Evi Simge Kızıldeli kimdir?

Bursa'nın sakin sokaklarında, 24 yaşındaki ve 3 yıldır evli olan Simge Kızıldeli'nin kapısı, Gelin Evi'nin 1315. Bölümü için açılıyor. Ev sahibi Simge, misafirlerine kendine özgü el emeği çeyizinden özenle düzenlenmiş ev dekorasyonuna kadar pek çok konuda ev sahipliği yapacak.

Hamarat Ellerin Yarışı: Gelinler Arasında Rekabet Kızışıyor!

Kocaeli'nin güzel gelini Simge, ev hanımı kimliğiyle yarışa katılıyor. Gelin Evi'nde beş iddialı gelin, ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize kadar geniş bir yelpazede kıyasıya rekabet ediyor. Bu rekabetin sonunda ise büyük ödül 50.000 TL'nin sahibi olacak.

Sürprizlerle Dolu Bir Hafta: İlişki Testinden Beceri Oyunlarına!

Gelinlerin ev sahipliği becerileri kadar ilişkileri de sınanıyor. Her gün yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altınla ödüllendirilirken, ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyunlarını kazananlar ise sürpriz hediyelere kavuşacaklar.

Aslı Hünel'in eşsiz sunumuyla Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bu haftanın ev sahibi Simge Kızıldeli ve diğer gelinlerin maceralarını kaçırmayın!

Kaynak: Haber Merkezi