Yalnızca İzmir'in değil tüm Türkiye'nin en gözde tatil destinasyonu haline gelen Çeşme'de kendine has beach kültürü, her sosyo-ekonomik çevreden insanları buluşturmasıyla ciddi bir kozmopolit yapıya bürünüyor. Bir yandan da deniz-kum-güneş üçlüsüne eğlence dolu beach kültürü eklenince yaz tatili kimileri için daha da keyifli hale gelebiliyor. Bu yıl hizmete açılan Elias Beach de vadettikleriyle ve eğlencesiyle misafirlerini bekliyor...

H T V40858289

Ambians arayanlara: Elias Beach

Bu yaz kapılarını açan Elias Beach, Alaçatı'da Yunan esintileriyle misafirlerini ağırlıyor. Yunanlı şef Stathis Dapiasis'in özel olarak hazırladığı lezzetler, Elias Beach'in hem plaj hem de restoran kısmında sunuluyor. Masmavi deniz, zeytin ağaçları ve bembeyaz dekorasyonun birleştiği etkileyici bir ambiyans, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Elias Beach Alaçatı'nın lezzet konsepti, tamamen Yunanlı şef Stathis Dapiasis tarafından oluşturulmuş olup, plaj ve restorana ait iki ayrı menüden oluşuyor. Her damak tadına hitap eden çeşitli lezzetlerin yer aldığı bu menüler, gün boyu çalan müziklerle birlikte Elias Beach Alaçatı müdavimlerini memnun ediyor.

Elias Beach Alaçatı, her gün saat 10.00'da kapılarını açıyor ve rezervasyonla misafirlerini ağırlıyor.

Elias Beach Alaçatı nerede?

Elias Beach Alaçatı adres: Alaçatı, Süzer Sun Dreams Hotel, 35930 Çeşme/İzmir

D J I 0854 1024X683

Elias Beach Alaçatı giriş ücreti 2024

Kişi Başı Giriş Fiyatları Haftaiçi Beach giriş ücreti 600 TL + kişi başı 750 TL harcama limiti vardır.

Haftasonu Beach giriş ücreti 750 TL + harcama limiti 750 TL’dir. Ayrıca haftasonu konserler olmaktadır.

Konsere katılmak isterseniz beach ve harcama limiti dışında kişi başı konser ücreti 750 TL’dir. Konsere katılım zorunlu değildir.

Elias Beach Alaçatı konser günleri giriş ücreti 2024

Sadece konsere katılmak isterseniz 750 TL alınmaktadır ( saat 17:00 giriş)

Kaynak: Haber Merkezi