Efsane Avcısı, 2004 yılında yayınlanan bir Amerikan fantastik macera filmidir. Film, Metropolitan Kütüphanesi'nde çalışan Flynn Carsen'in hikayesini anlatır. Carsen, sıradan bir kütüphaneci olarak başlar, ancak kısa süre sonra kütüphanenin gizli bir organizasyonun, dünyayı tehdit eden tehlikeli tarihi ve mitolojik eserleri korumakla görevli olan bir örgüt olduğunu keşfeder. Carsen, bu eserleri korumak için bir maceraya atılır.

Efsane Avcısı Nerede Çekildi?

Efsane Avcısı filmi, 2004 yılında Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya'da çekildi. Filmin çekimleri, Vancouver, British Columbia, Kanada'da gerçekleştirildi. Ayrıca, filmin bazı sahneleri Arizona, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Grand Canyon ve Washington, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Seattle şehirlerinde çekildi.

Efsane Avcısı Ne Zaman Çekildi?

Efsane Avcısı filmi, 2004 yılında çekildi. Filmin çekimleri 2003 yılı sonunda başladı ve 2004 yılı başlarında tamamlandı. Film, 5 Aralık 2004 tarihinde Amerikan kablo kanalı TNT'de yayınlandı.

Efsane Avcısı Oyuncuları Kimler?

Efsane Avcısı filminin başrolünde, Noah Wyle'ın canlandırdığı Flynn Carsen karakteri yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında Bob Newhart, Jane Curtin, Erick Avari, Matt Frewer, ve Kelly Hu gibi isimler yer alıyor.

Efsane Avcısı IMDB Puanı Kaç?

Efsane Avcısı filmi, IMDb'de 10 üzerinden 6,1 puana sahip. Film, izleyicilerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı.

Efsane Avcısı Konusu Ne?

Efsane Avcısı filmi, Flynn Carsen adlı bir kütüphanecinin hikayesini anlatıyor. Carsen, Metropolitan Kütüphanesi'nde çalışan, tarihi ve mistik nesneleri korumakla görevli bir kütüphanecidir. Bir gün, kütüphaneden Kral Solomon'un asasının çalındığını öğrenen Carsen, asayı geri almak için bir maceraya atılır. Yolculuğu sırasında, Carsen, güzel arkeolog Emily Davenport ile tanışır ve birlikte asayı bulmaya çalışırlar.

Kaynak: Haber Merkezi