Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesut Ergin mesajında, “Sevinçlerini ve üzüntülerini hep birlikte paylaştığımız 2023 yılını geride bırakarak, yeni umutlar ve daha aydınlık bir gelecek dileğiyle 2024 yılına giriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Ülkemiz için büyük zorluklarla mücadele ettiğimiz 2023 yılında, Ayvalık’ta da gücümüzü dayanışmadan aldık” diyen Ergin, “Birlikte omuz omuza, dayanışma içinde ülkemizde yaşanan deprem afetinde yaralarımızı sarmaya çalıştık” sözlerine yer verdi.

‘Keşkeleri iyi ki yaptık’

Mesajında, “Kimseyi ayırt etmeden herkes için çalıştık. Kadını yaşlısı çocuğu genci sokak hayvanları engelsiz hayat isteyen üretmek isteyen herkes için çalıştık, herkese elimizi uzattık, kapılarımızı sonuna kadar açtık, yardımlaştık, dayanışmayla büyüdük. Kentimiz için de çok önemli projelere imzamızı attık, keşkeleri iyi ki yaptık. İlkleri gerçekleştirdik, fark yarattık” ifadelerini kullanan Ergin, “Yeni yılda da geleceği inşa edeceğimiz sosyal belediyecilik anlayışımızla, Ayvalık’ın potansiyelini, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini ve kentimizin kültürel zenginliklerini artırmak için Ayvalık kadar güzel projelerimizle var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 2024 yılı Ayvalık’ı daha da ileriye taşıma yılı olacak. 2024 yılının barış huzur ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle, Ayvalık Kadar Güzel bir yıl diliyorum, yeni yılınızı kutluyorum” sözleriyle mesajını noktaladı.

Kaynak: Kardelen BUĞDAY