A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kaptanı Eda Erdem Dündar beraberinde İlkin Aydın ve Ebrar Karakurt ile birlikte, Süper Kupa'nın ertelenmesi sonrası duygularını paylaştı. Filenin Sultanları'nın yanı sıra son zamanlarda Atatürk'ün kızları olarak anılan milli voleybol takımının kaptanı Eda Erdem Dündar'a, İlkin Aydın ve Ebrar Karakurt da destek verdi ve paylaşımlarda bulundu.

Son dönemlerde "Atatürk'ün kızları" olarak da anılan A Milli Voleybol Takımı'nın kaptanı Eda Erdem Dündar'a, İlkin Aydın ve Ebrar Karakurt da destek vererek paylaşımlarda bulundu. Bu üç önemli isim, Filenin Sultanları'nın yanı sıra Atatürk'ün vurguladığı değerlere sahip çıkan simgeler olarak da anılıyor.

Fenerbahçe Opet ve Filenin Sultanları'nın kaptanı Eda Erdem Dündar, Mustafa Kemal Atatürk'ün bir fotoğrafını paylaşarak, "Bir ulus; sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe, yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez. -Mustafa Kemal Atatürk" sözlerini paylaştı.

Galatasaray Daikin'de forma giyen milli voleybolcu İlkin Aydın da Atatürk'ün bir fotoğrafını paylaşarak "Dünya lideri" yazdı.

Ebrar Karakurt da, "Bu şaka mı? Gelin Rusya'da oynayın. Bayraklar, İstiklal Marşı, Atatürk ile ilgili olan her şeyi ben karşılarım. Söylemekten bıkmayacağız. Dünyanın her yerinde 'Ne mutlu Türküm diyene' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi