Çılgın Sayısal Loto oyununun heyecanla beklenen 15 Mayıs 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? ve Çılgın Sayısal Loto sonuçları 15 Mayıs 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 15 Mayıs 2024 belli oldu mu?

  • 13 Mayıs 2024 21:30 Sayısal Loto Sonuçları
  • Çekiliş no: 58
  • Kazanan Numaralar: 2536556164874384

Milli Piyango İdaresi (MPİ), 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 21.30'da noter huzurunda düzenlenecek olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi için son detayları düzenliyor. Binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği bu etkinlik, büyük bir coşkuyla karşılanıyor.

Çılgın Sayısal Loto'ya katılmak isteyenler için giriş oldukça basit. Sadece 90 sayı arasından 6 şanslı numara seçerek kendi kolonlarını oluşturmaları yeterli olacak. Tek bir kolonun ücreti ise sadece 10 TL! Artık Çılgın Sayısal Loto heyecanı haftada sadece bir günle sınırlı değil. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliş günleri olarak belirlendi.

Çılgın Sayısal Loto, doğru tahminlerle büyük ödül kazanma şansı sunuyor. Herhangi bir kolonda doğru tahmin edilen 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara ile büyük ödül kazanma şansı bulunuyor. En yüksek ikramiye ise 6 numarayı doğru tahmin edenlere verilecek. Birden fazla kazanan olması durumunda ise ödül havuzu adil bir şekilde paylaştırılacak.

Kaynak: Haber Merkezi