Merakla beklenen 15 Mayıs 2024 Şans Topu çekiliş sonuçları nihayet belli oldu! Şans oyunları tutkunları, her hafta olduğu gibi bu haa da Şans Topu'nun kazandıran numaralarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 5+1 formatı ile milyonları heyecanlandıran bu oyun, talihlilerine yine büyük ödüller dağıttı. Peki, 5+1 Şans Topu sonuçları ne oldu? Şans Topu çekiliş sonuçları 15 Mayıs 2024 İşte, 15 Mayıs 2024 tarihli Şans Topu çekilişinin sonuçları ve çekilişle ilgili tüm detaylar bu yazımızda!

Şans Topu çekiliş sonuçları 15 Mayıs 2024 belli oldu mu?

  • 12 Mayıs 2024 20:00 Şans Topu Sonuçları
  • Çekiliş no: 38
  • Kazanan Numaralar: 2 4 14 26 30 6

İzleyicilerin heyecanla beklediği Çekiliş sonuçları, 15 Mayıs Çarşamba günü Milli Piyango TV YouTube kanalında duyurulacak. Şans Topu, çeşitli oyun modları ve kazanma şanslarıyla katılımcıları kendine çekiyor. "Sen Seç" modunda, istenilen 6 numara seçilebileceği gibi Rastgele Tek veya Rastgele Çift seçenekleri de mevcut. Sistem Oyunu modunda ise en az 7 en fazla 24 numara seçilerek şansı artırılabiliyor.

Haftada İki Gün, Çarşamba ve Pazar!

Şans Topu çekilişleri haftada iki gün düzenleniyor; yani Çarşamba ve Pazar günleri. Doğru tahminlerde bulunan katılımcılar çeşitli ikramiyeler kazanma şansı elde ediyorlar. Unutulmamalıdır ki, 5+1 bilen kişi devasa ikramiyenin sahibi olacak! Birden fazla kazanan olduğunda ise ikramiye havuzu adil bir şekilde kazananlar arasında bölüştürülecek.

Kaynak: Haber Merkezi