Ekranların sevilen dizisi 'Bahar'a yeni bir oyuncu dahil oldu ve bu yeni karakter merak konusu oldu. 2 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek bölümde Rengin karakterinin eski eşi olarak tanıtılacak olan Can Wallace karakterine hayat verecek kişinin kim olduğu merak konusu oldu. İşte detaylar...

Bahar Can dizisi Wallace Kim?

'Bahar' dizisinin yeni bölümleri için heyecan verici bir gelişme yaşandı. Ekranların sevilen dizisi 'Bahar'a yeni bir oyuncu katıldı. 2 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek olan bölümde, Rengin karakterinin eski eşi Can Wallace karakteriyle diziye yeni bir soluk getirilecek. Bahar dizisinin gelecek bölümünde Cal Wallace karakterini canladıracak oyuncu Fehmi Karaarslan'dır.

Fehmi Karaarslan Kimdir?

Fehmi Karaarslan, 29 Nisan 1981'de İstanbul'da doğdu. Sahne sanatlarına olan tutkusuyla Lyon Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü'ne girdi ve lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Lyon Bölge Konservatuarı'nda Tiyatro Oyunculuk Bölümü'ne devam etti ve bu alanda eğitimini tamamladı. Karaarslan, Fransa'da F.R.A.C.O. Burlesk Oyunculuk Okulu'nda eğitim aldıktan sonra Clown - Oyunculuk Eğitim Programı'na katılmaya hak kazandı. Paris Devlet Yüksek Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü'nü tamamladıktan sonra Türkiye'ye dönerek oyunculuk kariyerine burada devam etti. Türkiye'de birçok farklı tiyatro oyununda rol alarak kariyerini şekillendirdi.

Kaynak: Haber Merkezi