Ünlü oyuncu Atakan Çelik'in eşi Zeynep Mızrak Çelik, magazin gündeminin sıkça merak edilen isimlerinden biri haline geldi. Peki, Atakan Çelik eşi kim? Zeynep Mızrak Çelik kimdir, kaç yaşındadır? Merak edilen tüm bu detaylar haberimizde yer alıyor...

Zeynep Mızrak Çelik kimdir?

Zeynep Mızrak Çelik, Türk oyuncu Atakan Çelik'in eşi olarak tanınmanın yanı sıra, satış ve pazarlama alanındaki çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. 1992 yılında İstanbul'da doğan Çelik, eğitimine şehrinde başladı ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği bölümünde öğrenimine devam etti. Daha sonra eğitim hayatını Calabria Üniversitesi'nde sürdürdü.

Mesleki kariyerine çeşitli şirketlerde satış ve pazarlama alanında adım atan Zeynep Mızrak Çelik, aynı zamanda basketbol ve tenis gibi sporlarla da ilgileniyor. Özel yaşamında ise 2017 yılında oyuncu Atakan Çelik ile evlenen Çelik'in henüz çocuğu bulunmuyor. Şu anda Nestle şirketinde çalışmalarına devam eden Zeynep Mızrak Çelik, 1.66 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. 2024 yılı itibariyle 32 yaşındadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ