Ankara'da bugün yaşanan şok edici bir olayla ilgili son dakika bilgileri geliyor. Kentin belirli bir bölgesinde bulunan bir istinat duvarının çökmesiyle ortaya çıkan durum, büyük endişe yaratıyor. Yetkililer, olayın ardındaki nedenleri araştırırken, çöken istinat duvarında herhangi bir can kaybı veya yaralananın olup olmadığı merak ediliyor. Peki Ankara'da istinat duvarı mı çöktü son dakika? Ankara'da çöken istinat duvarında ölen var mı? Detaylar haberimizde!

Ankara'da istinat duvarı mı çöktü son dakika?

Ankara Çankaya'da bulunan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda yıkım kararı alınan bir binada işçiler yıkım işlemlerine başladı. Ancak molozların kaldırılması sırasında su dökerken istinat duvarının çökmesi sonucu göçük altında kalan işçi Rasim Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Olay yerinde bulunan diğer işçilerin ihbarı üzerine çok sayıda arama kurtarma ve itfaiye ekibi sevk edildi. Hızla olay yerine gelen ekipler, göçük altında kalan işçiyi kurtarmak için çalışmalarına başladı. Ancak yapılan çalışmalar sonucunda Rasim Yılmaz'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ankara'da çöken istinat duvarında ölen var mı? 

Ankara'nın Çankaya ilçesinde inşaat işçisi Rasim Yılmaz, bir binanın yıkım işlemleri gerçekleştirilirken istinat duvarının çökmesi sonucu enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Kaynak: HABER MERKEZİ