Türkiye'nin televizyon dünyasında heyecan dolu bir gün yaşandı! 30 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı ve ekranların favori yapımları bir kez daha izleyicilerin ilgisini çekti. İşte, geceye damga vuran reyting sıralaması ve programların başarısının perde arkası detayları...

30 Mayıs 2024 Reyting Sonuçları

30 Mayıs tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Inci Taneleri Dizisi 4 Nisanda Neden Yok Inci Taneleri Neden 2 Hafta Boyunca Olmayacak

30 Mayıs reyting sonuçları açıklandı ve büyük bir başarıya imza atan yapım "İnci Taneleri" üç farklı kategoride birincilik elde etti. Kanal D'da izleyiciyle buluşan "İnci Taneleri" toplam izlenme oranında (Total) 1. sıraya yerleşirken, AB kategorisinde de zirvede yer aldı. Ayrıca, ABC kategorisinde de başarılı bir performans sergileyerek 1. sıraya yükseldi.

Hudutsuz Sevda 29 Bolum Fragmani Yayinlandii

İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği "İnci Taneleri", Total'de ikinci sırada yer alan "Hudutsuz Sevda" ve üçüncü sırada bulunan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" yapımlarını geride bırakarak lider konumunu korudu.

Survivor All Starda Nagihan Ve Seda Arasinda Neler Oluyor

AB kategorisinde ise "Survivor All Star" ve "Müge Anlı İle Tatlı Sert" gibi güçlü rakipleri arasından sıyrılarak birinci oldu. ABC kategorisinde ise "Müge Anlı İle Tatlı Sert" ve "Hudutsuz Sevda" yapımlarını geride bırakarak zirveye yerleşti.

Kaynak: HABER MERKEZİ