TV8'in izleyiciyi ekrana kilitleyen sevilen yemek yarışması "Zuhal Topal'la Yemekteyiz," her yeni haftasında heyecanı doruğa çıkarıyor. 3 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 621. bölüm, izleyicilerin yine soluksuz bir şekilde takip ettiği anlardan oluştu. Bu bölümde öne çıkan yarışmacılardan biri de Yaşariye Demircan oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e renk katan Yaşariye Demircan kimdir? Mutfakta büyük başarılar elde eden bu yetenekli yarışmacı, izleyicileri adeta büyülemeyi başardı. Yaşariye hanım, nereli? Hangi mesleği icra ediyor? İşte tüm bu merak edilen soruların cevapları...

Yaşariye Demircan kimdir?

Yaşariye Demircan 3-7 Haziran tarihleri arasında yayınlanacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında boy gösterecek olan yarışmacılardan biridir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında tanıdığımız Yaşariye Demircan kimdir? 59 yaşında ve iki çocuk annesi olan Yaşariye Hanım, Kastamonu kökenlidir. 37 yıllık deneyimiyle hamur işlerinde ustalaşmış olan Yaşariye Hanım, et yemekleri konusunda da oldukça yetenekli ve iddialıdır.

Yaşariye Demircan, Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında Salı günü yarışmacısıdır.

Kaynak: Haber Merkezi