TV8'in izleyiciyi ekrana kilitleyen sevilen yemek yarışması "Zuhal Topal'la Yemekteyiz," her yeni haftasında heyecanı doruğa çıkarıyor. 3 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 621. bölüm, izleyicilerin yine soluksuz bir şekilde takip ettiği anlardan oluştu. Bu bölümde öne çıkan yarışmacılardan biri de Ulviye oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e renk katan Ulviye Cansel Bayraktar kimdir? Mutfakta büyük başarılar elde eden bu yetenekli yarışmacı, izleyicileri adeta büyülemeyi başardı. Ulviye Cansel Bayraktar, nereli? Hangi mesleği icra ediyor? İşte tüm bu merak edilen soruların cevapları...

Ulviye Cansel Bayraktar kimdir?

Ulviye Cansel Bayraktar 3-7 Haziran tarihleri arasında yayınlanacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında boy gösterecek olan yarışmacılardan biridir.

Ulviye Cansel Bayraktar 54 yaşında ve bir çocuk annesidir. Aslen Trabzonlu olan Ulviye hanım Kafe işletmecisidir. Ulviye Cansel Bayraktar klasik lezzetlerden şaşmadan yemeklerinde hem lezzete hem de sunuma çok önem veriyor. Ulviye Cansel Bayraktar Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında Perşembe günü yarışmacısıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ