Ziraat Bankası, İstanbul Genel Müdürlük bünyesinde iş arayanlara umut vaat eden yeni istihdam fırsatlarını duyurdu. Banka, Müfettiş Yardımcısı, 150 Uzman Yardımcısı ve farklı iller için 600 Servis Görevlisi alımı yapacak. Başvurular 2 Temmuz ile 19 Temmuz tarihleri arasında https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr adresi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

1 Genis Sube Atm (1)

Başvuru sürecinde adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 18 yaşını doldurmuş olmaları, belirli suçlardan mahkum olmamaları, sağlık problemleri bulunmaması gibi şartlar aranacak. Adayların yazılı sınavlara katılabilmesi için İdari Alan veya Mühendislik Alanı bölümlerinden mezun olmaları veya Eylül ayı itibarıyla mezun olacaklarını kanıtlamaları gerekecek.

Ziraat Bankası'nın insan kaynakları süreçleri ve başvuru detayları https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar adresinden paylaşılacak. Adaylar, mülakat ve sınavla ilgili detaylara da yine bu kanaldan ulaşabilecekler.

Bu istihdam fırsatları, özellikle bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar için önemli bir adım olup, Türkiye genelinde iş gücüne katkı sağlamayı hedefliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ