Tolga Sarıtaş'ın düğünü, sanat dünyasını bir araya getirdi. Dün akşam gerçekleşen törende, uzun süredir birlikte olduğu Zeynep Mayruk'un kimin kızı olduğu merak ediliyor. Peki Zeynep Mayruk kimin kızı? Zeynep Mayruk'un babası kimdir? İşte detaylar;

Zeynep Mayruk'un babası kimdir?

Zeynep Mayruk Kimin Kizi Zeynep Mayrukun Babasi Kimdir-1

Tolga Sarıtaş dün akşam uzun süredir birlikte olduğu Zeynep Mayruk ile dünya evine girdi. Düğüne sanat camiasından birçok ünlü katıldı. Zeynep Mayruk'un giydiği gelinlik ise sosyal medyada büyük ilgi gördü. 32 yaşındaki Tolga Sarıtaş ve nişanlısı Zeynep Mayruk, üç yıldır birlikte ve geçtiğimiz şubat ayında nişanlanmışlardı. Haziran ayında Çeşme'de düğün yapacaklar. Zeynep Mayruk'un ailesi hakkında en çok merak edilen konulardan biri babasıydı.

Zeynep Mayruk, Davut Mayruk'un kızıdır, Yıldırım Mayruk'un değil. İzmirli olan Zeynep Mayruk, modacı Yıldırım Mayruk'un kızı değildir, ancak modacı Mualla Özbek ile tanışması kariyerinde önemli bir dönüm noktası olmuştur. Zeynep Mayruk'un kökenleri, moda dünyasında bağımsız bir tasarımcı olarak tanınır.

Zeynep Mayruk Yıldırım Mayruk'un kızı mı?

Unlu Modaci Yildirim Mayruk Kimdir Nereli Kac Yasinda

Birçok kişi Zeynep Mayruk'u Yıldırm Mayruk'un kızı olarak biliyordu ancak bu doğru değil. Yıldırım Mayruk'un bir kızı var ve adı Tara De Vries.

Kaynak: HABER MERKEZİ