Zehra Güneş'in hayatına dair merak edilen bir diğer konu ise Eren Dişli'nin kim olduğu. Güneş'in yakın çevresinden bir isim olan Dişli, kamuoyunun ilgisini çekiyor ve kimliği hakkında bilgi edinmek isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Peki, Zehra Güneş eski sevgilisi kim? Eren Dişli kimdir? Konuya yönelik tüm detaylar haberimizde yer alıyor. 

Zehra Güneş eski sevgilisi kim?

A Milli Voleybol Takımı'nın parlayan yıldızı Zehra Güneş'in özel hayatı, son zamanlarda merak konusu oldu. Başarılı performansıyla sıkça gündeme gelen Güneş'in, geçmiş ilişkileri ve şu anki partneri hakkında bilgiler, izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Zehra Güneş'in eski sevgilisi, yaklaşık bir yıl süren ilişkisiyle bilinen Eren Dişli olarak ortaya çıktı. Zehra Güneş'in sosyal medya hesaplarından birinde, sevgilisiyle geçirdiği bir yılını kutladığına dair paylaşım yapmıştı. Ancak, ilişkinin kısa süre sonra sona erdiği ve hatta evlilik teklifinin olduğu iddia edilse de bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Eren Dişli kimdir?

Güneş ile Dişli arasındaki dikkat çeken detay ise 23 cm'lik boy farkı oldu. Eren Dişli, Fenerbahçeli Yarınlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak bilinmektedir. Babası Davut Dişli ise, geçmişte Aziz Yıldırım döneminde yöneticilik yapmıştır.

Güneş son günlerde Eyüpspor'un kalecisi Berke Özer ile ayrılığı ile gündeme geldi. Bu ilişki medyanın ve taraftarların ilgisini çekiyor. Çiftin ilişkisinin bitiş nedeninin ise yoğun çalışma tempolarından kaynaklandığı ifade ediliyor. Zehra Güneş'in özel hayatı, kariyeri kadar izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi