Zay’a Çeşme Hotel Beach, Ege'nin incisi olarak nitelendirilen Çeşme Altınkum'un muhteşem doğasıyla bütünleşmiş bir konumda bulunuyor. Burada, masmavi denizin ve altın kumların eşsiz güzelliğiyle karşılaşarak, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama şansı buluyorsunuz.

Doğanın Kucakladığı, Denizin Masmavi Sinesinde Eşsiz Anlarınızı Ölümsüzleştirmenin Zamanı Geldi! Zay’a Çeşme, Benzersiz Konumuyla Kutlama, Organizasyon Ve Düğünleriniz Için En Mükemmel Seçenek. Doğanın Büyüsüne Tanı

Otelin tertemiz plajında, kristal berraklığındaki sularda yüzerken, günün stresinden arınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sonrasında, Zay’a Çeşme'nin özenle tasarlanmış bahçesinde, yerel ve taze malzemelerle hazırlanan enfes yemeklerin ve özel olarak hazırlanmış kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte dinlenmek için ideal bir atmosfere sahip olan otel, konuklarına sıcak ve samimi bir ortam sunuyor.

Aklın Ve Duyuların Bambaşka Bir Yere Işınlandığında. #Swim #Sea #Summer #Zaya #Lavendergarden #Lavendergardens #Zayaçeşme #Zayabeach #Altinkumcesme #Altınkum #Reels #Hacımemiş #Alaçatı #Surf #Izmir #Çeşme #Holiday

Ardıç ağaçlarının arasında yer alan ve lavanta bahçesine bakan 10 adet odasıyla, Zay’a Çeşme, sürdürülebilir mimari anlayışıyla tasarlanmıştır. Her bir oda, konforunuz ve huzurunuz için özenle dekore edilmiş, doğanın içinde huzurlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Zay’a Çeşme Beach nerede?

Altınkum mahallesi , Sancak Mevkii No:2, 35930 Çeşme/İzmir

Zay’a Çeşme Beach giriş ücreti nedir?

Kişi başı 1000₺ giriş + 3500₺ harcama limiti. Harcama limiti geçildiğinde ücretten 1000₺ düşülüyor.

Kaynak: Haber Merkezi