Türk sinemasının sevilen yüzlerinden biri olan Zafer Algöz, evlilik hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Zafer Algöz kiminle evlendi? Lale Algöz kimdir? İşte, merak edilen detaylar...

Zafer Algöz kiminle evlendi?

Zafer Algöz, 1961 yılında Kars'ta doğmuştur ve aslen Erzurumludur. Şu anda 62 yaşında olan ünlü oyuncu, sanat dünyasının önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Küçük yaşlardan itibaren tiyatro eğitimi alan Algöz, aynı zamanda Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur

Uzun yıllardır mutlu bir evlilikleri olan Zafer Algöz ve eşi arasındaki ilişki, Algöz'ün eşine "Sultanım" diye hitap etmesiyle magazin dünyasında dikkat çekmiştir. Çiftin bu birlikteliğinden bir kız çocuğu sahibi olmuştur. Sosyal medya ve magazin dünyasından uzak duran Lale Algöz hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır ancak 50'li yaşlarında olduğu bilinmektedir ve sarışın bir güzeldir.

Lale Algöz kimdir?

Zafer Algöz'ün evlilik durumu ve eşiyle ilgili araştırmalar yapılmaktadır. Ancak Algöz, uzun yıllardır Lale Algöz ile mutlu bir birliktelik sürdürmektedir ve zaman zaman kameralar önünde de görülmektedir.

Zafer Algöz'ün eşi Lale Algöz ile olan evliliğinden bir kızları bulunmaktadır. Ancak çoğunluk, bekar olduğunu düşündüğü Zafer Algöz'ün eşi olan Lale Algöz'ü gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyememektedirler.

Kaynak: Haber Merkezi