Tarkan ve Melek Mosso Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Ebru Gündeş ve Sibel Can Antalya'da, Deniz Seki Afyonkarahisar'da, Ümit Besen ise Mersin'de yılbaşı konserleriyle sahnede olacak.

Yılbaşı tatilinin 3 günlük olmasıyla, özellikle Kıbrıs ve Antalya'daki oteller, termal ve kayak tesislerinde ünlü sanatçıların konserleri için özel programlar hazırladı. Tatil, 29 Aralık Cuma günü mesai bitiminde başlıyor ve bazı oteller, 29 Aralık gecesi için ekstra konser programları düzenliyor.

Yılbaşı Eğlencesi Farklı Rotalarda

Yılbaşı galaları, ünlü isimlerin konserleriyle sınırlı kalmayacak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Akdeniz ve Ege sahilleri başta olmak üzere kayak merkezleri ve termal tesislerde canlı müzik, dans performansları, özel yılbaşı çekilişleri ve lezzetli yemek mönülerinden oluşan özel gala programları da tatilcilere sunulacak.

Sanatın En İyi İsimleri Sahne Alacak

En gözde konserler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde olacak. Tarkan, 31 Aralık yılbaşı gecesi Bafra'daki bir otelde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. Bu özel gece için rezervasyon yaptırmak isteyenler için minimum 2 ya da 3 gece konaklama şartı bulunuyor. Tarkan'ın yanı sıra, Bafra'daki otellerde Derya Uluğ, Emre Altuğ ve İrem Derici gibi ünlü isimler de sahne alacak. Diğer şehirlerde de birbirinden ünlü isimler, farklı otellerde hayranlarıyla buluşacak.

Çift başlı doğan buzağı, görenleri şaşkına çevirdi Çift başlı doğan buzağı, görenleri şaşkına çevirdi

Diğer Ünlülerin Rotaları

Antalya'nın turistik bölgelerinden Belek ve Kemer'de de Özcan Deniz, Ebru Gündeş, Gökhan Tepe, Sibel Can gibi isimler sahne alacak. Ayrıca, Afyonkarahisar'daki termal otellerde Cenk Eren, Deniz Seki gibi ünlülerin konserleri de tatilcilere eşlik edecek. Tatilciler, farklı şehirlerde ve farklı konseptlerde birçok ünlü ismin performansını izleme şansına sahip olacaklar.

Kaynak: DHA