Yılbaşı Gecesi TV Programları 2024: Ünlü İsimlerle Dolu Bir Eğlence Şöleni!

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte, Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalları özel programlarını duyurdu. Evde geçirecekler için hazırlanan eğlenceli TV programları, 31 Aralık gecesi izleyicilerle buluşacak.

STAR TV - İbo Show Yılbaşı Özel

İmparator İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show, yılbaşı gecesi ekran başındaki seyircisine unutulmaz bir müzik şöleni sunacak. Hülya Avşar, Şafak Sezer, Serdar Ortaç, İrem Derici ve Resul Dindar gibi ünlü isimler, Star TV'nin yılbaşı klasiği İbo Show'da yer alacak.

KANAL D - Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel

Kanal D ekranlarında Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunduğu Şarkılar Bizi Söyler'e Uğur Aslan, Tuğçe Kandemir, Latif Doğan, Kahtalı Mıçı, Mahmut Tuncer, Suzan Kardeş, Buzuki Orhan ve Kutsi gibi ünlü konuklar eşlik edecek.

TV8 - O Ses Türkiye Yılbaşı Özel

Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş'in jürisinde yer aldığı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına birbirinden ünlü isimler katılacak. İbrahim Büyükak, Yasemin Sakallıoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya, Sarp-Bengi Apak, Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Kerem Alışık, Enis Arıkan, Devrim Özkan, Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar ve Özgü Kaya gibi isimler mücadele edecek.

SHOW TV - Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel

Güldür Güldür Show, kahkaha dolu skeçleri, sürpriz konukları ve eğlenceli performanslarıyla izleyicilere keyifli bir akşam yaşatacak. Metin-Eda Özülkü, Sibel Alaş, Jale ve Seyyal Taner gibi 90’ların pop müziğinin ikonları da programda yer alacak.

FOX TV - Kirli Sepeti ve Müstakbel Damat

Fox TV'nin yayın akışında yer alan Kirli Sepeti dizisi ve Müstakbel Damat filmi ile izleyicilere keyifli bir yılbaşı akşamı sunulacak.

Bu özel gece, Türkiye'nin sevilen kanallarında birbirinden renkli ve eğlenceli programlarla dolu olacak. İzleyiciler, evlerinde sevdikleriyle birlikte bu özel gecede keyifli anlar yaşayacaklar. Yılbaşı programları, ünlü isimlerin katılımıyla izleyicilere unutulmaz anlar vaat ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi