Reklam
Reklam
Reklam
H. Murat Ersöz

H. Murat Ersöz

murat@yenibakis.com.tr

Yine mi feda?

08 Ocak 2020 - 06:40

Neredeyse 3 ay oldu Beşiktaş yeni başkan ve yönetimini seçeli. Seçim zamanı verilen vaatlerin hepsi birer birer unutuldu.  Yeni başkanımız Ahmet Nur Çebi, evet beyefendi bir insan fakat bu lig için efendi olmak pasivize edilmek anlamına geliyor, artık bunu kavramak lazım.
2. başkan Adnan Dalgakıran'ın geçen gün Youtube kanalımızda yaptığı açıklamaları dinlerken resmen kanım dondu. Adnan bey, ''Ahmet Nur Çebi bütün servetini satsa mayıs ayına kadar ödenmesi gereken parayı ödeyemez'' minvalinde bir açıklama yaptı ve tüm taraftarları kızdırdı desem yalan olmaz.
Bir benzerini ise Çebi başkan yapmıştı hatırlayacak olursanız takım 5'te 5 yapmış ilerliyorken ligde. ''Önümüzdeki yıl Avrupa kupalarına katılamayabiliriz'' tarzında bir açıklama idi ve zaten bu söyleminden sonra takım maç kazanamadı, top oynamayı bıraktı.
Peki şimdi ben de bir taraftar olarak sormak istiyorum; bu durumu düzeltme amacıyla başkan seçilmediniz mi siz Ahmet bey ? Bu mali tablodan Beşiktaş'ı düzlüğe çıkarabilecek atılımları yapmayacaksanız niçin başkan adayı oldunuz ? Başkan olduktan sonra geçmiş dönemlerde yapılan lüzumsuz harcamaların hesabını sormaycaksanız niçin o koltuğa talip oldunuz ? Belki de her şeyden önemlisi, mali durumumuzu niçin ulu orta yerlerde konuşursunuz ?
Siz bu demeçleri verdikten sonra hangi futbolcu işini layığı ile yapar ? Hangi taraftar maça gelir ? Hangi taraftar lisanslı ürün satın alarak kulübe katkıda bulunur ?
Rakibimizin başkanı, Federasyon Başkanı ile maçımızdan önce görüşme yapıyor ve bu ortaya çıkıyor ama susuyor ve sineye çekiyorsunuz. Oturduğunuz koltuklar Beşiktaş'ın hakkını savunma makamlarıdır. Etrafımızda oynanan oyunları izlemek için oturduğunuz koltuklar değil.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
test