Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
H. Murat Ersöz

H. Murat Ersöz

murat@yenibakis.com.tr

Av sezonu kapandı

29 Ocak 2020 - 07:51

Son 9 maçta 8 mağlubiyet, o kalan 1 galibiyet ise 9 kişi kalan Gençlerbirliği'ne. Geç bile kalındı av sezonunun kapanması bence.
İlk geldiğinde yazıyordum hatırlarsanız, en fazla 7 veya 8. hafta gönderilir Avcı diye. Çok bile sabredildi, anlıyorum elbette feshedilen sözleşmenin tazminat bedeli çok yüksek, kendi kendine isitifa etmesi beklendi ama burası malum Türkiye, ben bu ülkede henüz işini düzgün yapmadığından dolayı istifa eden birisine rastlamadım. Haa pardon, yaklaşık 4 ay önce istifa etmişti bir beyefendi, Onun da yaptığı işler ibra edilmedi zaten, bakalım nereye çıkacak o tünelin sonu.
Sergen Yalçın ile anlaşma sağladı kulüp. Bakalım nasıl olacak, tüm taraftar grupları Sergen Yalçın'dan hayli umutlu. Avcı'dan sonra ne yaparsa yapsın bence bu kadar kötü sonuçlar alınmayacağına inanmaktayım ben de. Fakat Sergen Yalçın kendi istedikleri gerçekleşmez ise biraz agresif tavırlar sergileyebilir yönetime diye düşünmekteyim ben.
Bir diğer sevindirici haber ise Oğuzhan Özyakup tarafından geldi. Sezon sonuna kadar kiralık olarak Hollanda'nın Feyenord takımına transfer olan Oğuzhan bakalım orada gelişme gösterecek mi merak konusu. Oğuzhan cephesinde tüm suçu kendisine atamıyorum ben. Kendisini geliştirmeyip fiziğini güçlendirmemesinin elbette bedeli var fakat iki yıl üst üste gelen şampiyonluk sonrası Fikret Orman'nın Oğuzhan'ı satmaması daha doğrusu çok yüksek bedeller beklediği için satmaması da büyük bir problem. Aynı amatörlüğü Vida için de yapmıştı Fikret bey hatırlayacaksınız.
Bakalım Sergen Yalçın dönemi nasıl olacak, biraz heyecanlanalım artık Beşiktaş'ın maç günlerinde bu bile yeter şimdilik bence.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
test