ART ''ARDA'' GELEN ŞAŞKINLIKLAR
H. Murat Ersöz

H. Murat Ersöz

murat@yenibakis.com.tr

ART ''ARDA'' GELEN ŞAŞKINLIKLAR

10 Ocak 2019 - 09:56

Daha Burak Yılmaz transferini sindiremeyen aklı başında Beşiktaş taraftarlarına bir darbe daha vurulmak isteniyor sanki ve bu sefer ki daha sarsıcı.
Hadi diyorum biraz mantıklı düşüneyim, Vagner Love ve Cyle Larin kadroya alınmadı sadece Mustafa Pektemek ve Güven Yalçın ile kaldık forvet hattında ve golcü lazım takıma. Burak Yılmaz peki olabilir diye kendimi avutmaya çalışırken, şimdi de Arda Turan’ın transfer edileceği konuşulmaya başlandı camiada.
Yine iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum ve diyorum ki bu bir algı operasyonu. Bu  medyada, taraftarın nabzını ölçme işi. Bu bir çeşit yemleme bence. Burak Yılmaz transferini bir nebze olsun unutturma çabası olmalı. Bir şekilde taraftara ‘’Burak Yılmaz neyse tamam peki ama Arda Turan’ı almayın bari lütfen’’ dedirtme amacı.
Sosyal medyada takip ettiğim üzere, şaşırtıcı bir şekilde Beşiktaş’ı hiç sevmeyen fanatik Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları bile bu transferin gerçekleşmesini istememekte. İmajını çok ciddi şekilde yerle yeksan eden sayın Turan’ı, Türk futbol izleyicisi artık yeşil sahalarda hele hele üç büyüklerde görmek istemiyor demek yalan olmaz bence.
Arda, Caner ve Burak, resmen üç silahşörler. Çok tehlikeli bir gruplaşma olacak gibime geliyor eğer Arda Turan beyefendi de takıma katılırsa. Yine biraz daha iyi tarafını düşünmek ve bu üç silahşörü Türkiye sınırları içerisinde en düzgün ve verimli şekilde oynatabilecek olan teknik direktörün Şenol Güneş olduğu aklıma geliyor ve az da olsa teselli edebiliyorum kendimi. Diğer tüm renktaşlarıma da tavsiyem artık sadece bu yöntem, bekleyelim ve görelim.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum