Yalova hem fiyatları hem de sahilleriyle tatilcilerin gözbebeği niteliğinde. Tatilcilerin sıklıkla gittiği konumlardan bir tanesi de Çınarcık ilçesi. Sizler için Yalova'nın Çınarcık ilçesinin plajlarını derledik...

Cinarcik Gezilecek Yerler

Çınarcık Plajı

Çınarcık Plajı, ilçenin en çok tercih edilen plajlarından biridir ve denizi tertemiz ve berraktır. Plajın kısmen kum, kısmen çakıl taş karışımıdır. Denize girdikten 5-10 metre sonra derinleşme başladığı için özellikle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için dikkatli olunması gerekmektedir. Deniz tabanı taşlık olduğundan deniz ayakkabısı giymeniz önerilir. Plaj çevresinde yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özel bir tesis bulunmamakla birlikte, plajın üst tarafında market, süpermarket gibi alışveriş yapabileceğiniz yerler mevcuttur. Plajda şezlong veya şemsiye gibi hizmetler bulunmamaktadır; isterseniz yanınızda kendi şemsiyenizi getirebilirsiniz. Çınarcık Plajı'na giriş ücretsizdir.

C I N A R C I K P L A J I

Nasıl Gidilir?

Çınarcık Plajı, ilçe merkezinin sahil şeridinde konumlanmıştır. Özel aracınızla veya yürüyerek, Poyraz Caddesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

2017 08 05

Reis Aile Plajı

Reis Aile Plajı, sentetik kumdan oluşan bir plajdır. Kumlar bölgeye taşınarak getirilmiş ve plaj bölümüne dökülmüştür. Denizi oldukça temiz ve berraktır. Ancak plajın bazı kısımları çakıl taşlarıyla kaplıdır ve denizin dibi de taşlık olduğundan dikkat gerektirebilir. Plaj içinde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler mevcuttur. Plajda sakin ve huzur verici müzikler çalınmaktadır. Ayrıca plajda duş, WC, şezlong, şemsiye gibi hizmetler de ücretli olarak sunulmaktadır.

D S C 2834

Nasıl Gidilir?

Reis Aile Plajı, ilçenin Esenköy beldesinde konumlanmıştır. İlçe merkezine yaklaşık olarak 23 kilometre uzaklıkta bulunan plaja ulaşmak için Yalova Armutlu Yolu'nu kullanabilirsiniz.

Hatay'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Antalya'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Adana'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Kaynak: haber merkezi