Yalan hayranlarının sabırsızlıkla beklediği an geldi! 3. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı ve izleyiciler, serinin geleceği hakkında ipuçları arıyor. Heyecan verici detaylar için haberimizi okumaya devam edin!

Yalan 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Dizinin ilk bölümünde: Berrin ve Hazal’ın yaşadığı büyük tartışmanın ardından Melike, Berrin’in Hazal’la ne sorunu olduğunu merak etmeye başlar. Berrin’in Hazal’a verdiği paranın açığa çıkması ise Melike’yi tam anlamıyla çileden çıkarır. Berrin’in tutumları, Duru ve Haluk’u da huzursuz eder. Gerçekleri öğrenmek isteyen Haluk, Melike’ye öyle bir teklifte bulunur ki, bu teklif, başta Duru olmak üzere herkesin hayatını kökten değiştirir. Kadir, Melike’nin karşısına çıkıp ağabeyinin intikamını almaya çalışır. Ancak bu, beklediği kadar kolay olmaz. Kadir’den habersiz harekete geçen Zehra ise Melike’nin karşısına dikilir. Bu sefer Melike için tüm çıkış yolları kapanmış gibi görünmektedir.

Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimlerin rol aldığı "Yalan" dizisinin yönetmenliğini Hakan İnan üstlenirken, senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu yazıyor.

Yalan 3. bölüm fragmanı için tıklayınız.

Kaynak: HABER MERKEZİ