Gizemli bir isim olarak zihinlerde yer edinen Yağmur Sarnıç'ın kim olduğu ve kaç yaşında olduğu merak konusu. Merak edenler için işte cevaplar! Yağmur Sarnıç'ın sırlarla dolu dünyasına giriş yapmaya hazır mısınız? İşte, aradığınız tüm bilgiler bu yazıda!

Yağmur Sarnıç kimdir?

Eski Milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi olan Yağmur Sarnıç, magazin dünyasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 1993 yılında doğan Sarnıç, Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık'ın eşi olarak bilinir. İç mimarlık mesleğini icra eden Yağmur Sarnıç, 2012 yılında Emre Aşık ile Fransa'da evlendi.

2017'de sokakta bulduğu yaralı bir baykuşu veterinere götürmesi ve ardından yaşadığı tartışma magazin gündemine oturmuştu. 2018'de boşanma kararı alan çift, 2019'da evliliklerine bir şans daha vermiş ancak ihanet iddiaları sonrası yeniden boşanma kararı almıştı. Boşanma sonrası Yağmur Sarnıç, "Sarnıç" soyadını kullanmaya başladı.

Çekişmeli dava sürecinde Emre Aşık'ın çocuklarının velayetini alması yeni bir krize yol açtı ve Yağmur Sarnıç'ın sinir krizi geçirdiği anlar basında yer aldı. Yaklaşık 7 yıldır Emre Aşık ile evli olan Yağmur Sarnıç'ın 3 çocuğu bulunmaktadır.

Yağmur Sarnıç kaç yaşında?

Yağmur Sarnıç 1993'te doğmuştur. 2024 yılı itibariyle 31 yaşındadır.

Yağmur Sarnıç nereli?

Yağmur Sarnıç'ın doğum yeri hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ