Türkiye'nin sevilen dizilerinden biri olan Yabani, izleyicilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizinin merakla beklenen 30. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı ve izleyicileri büyük bir heyecan sardı. Yabani'nin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu olurken, fragmanla birlikte ortaya çıkan sorular da akılları kurcalıyor. Karakterler arasındaki ilişkilerin gelişimi, yaşanacak sürpriz olaylar ve dizinin genel hikayesindeki ilerlemeler için izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni bölüm, şimdiden büyük bir merak uyandırmayı başardı. Peki, Yabani'nin 30. bölümünde neler olacak? İşte fragmanla ortaya çıkan detaylar ve merak edilen soruların yanıtları...

Yabani 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Dizinin son bölümünde: Elif seneler sonra kavuştuğu Yaman’a ve onun yakın çevresine polislik refleksiyle yaklaşır, en başta da Rüya’ya güveni yoktur. Bu da bütün arkadaşlık dengelerini sarsar. Edinilen yeni bilgiler, Elif’in haklı mı yoksa haksız mı olduğunu gösterecektir. Elif polis kimliği ile girdiği dünyada elinde öyle bir anahtar tutuyordur ki, kiminin kurtuluşu kiminin de kabusu olacaktır.

Özge tarafından Güven’den tamamen kopması için tehdit edilen Neslihan, denize düşerken Serhan’a sarılmak zorunda kalır. Neslihan hem Güven’i korumalı hem de Serhan’ı kontrol altında tutmalıdır. Düğüm kimsenin hesaba katmadığı biri sayesinde çözülür ama Serhan kendisini yeniden olayların merkezine koyacak bir oyun alanı bulmuştur bile.

Babası Zafer’in karanlık mirasından kendini sıyırmak zorunda olan Tolga’ya Yaman el verir. Mekanda bütün gençler el birliği ile çocuklar için bir eğlence düzenler. Asi ve Alaz, ölümle burun burunayken birbirlerine ilan-ı aşk ettikten sonra, ilişkilerinde atladıkları boyutun farkındadırlar. Fakat etkinlik sırasında Rüya bütün dünyasını alt üst eden bir bilgi edinir. Şimdi bir karar vermek zorundadır. Sonraki adımları ile Elif’i haklı mı çıkaracak, yoksa Yaman’a duyduğu büyük aşka sadık mı kalacaktır? 

Yabani 30. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ