Support Applecom iPhone Restore ne demek, nasıl çözülür? iPhone kurtarma modundan nasıl çıkarılır? Support Applecom iPhone Restore ne demek, nasıl çözülür? iPhone kurtarma modundan nasıl çıkarılır?

Xiaomi, merakla beklenen Xiaomi 14 serisi telefonlarını tanıtacağı 26 Ekim lansmanında, Watch S3 akıllı saatini de tanıtacak. Uygun fiyatlarıyla bilinen Xiaomi akıllı saatlerinin yeni modelinde dikkat çekici özellikler bulunuyor.

26 Ekim’de düzenlenecek lansman etkinliğinde tanıtılacak olan Watch S3, yuvarlak tasarımı ve değiştirilebilir çerçevesiyle dikkat çekiyor. Watch S3, HyperOS işletim sistemiyle çalışacak. 1,43 inç büyüklüğünde, 326 PPI çözünürlüğe sahip AMOLED ekranın, 60 Hz yenileme hızı ve 600 nit parlaklığa sahip olacağı biliniyor.

Watch S3, değiştirilebilir çerçeveye sahip olacak. Bu sayede, gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı gövde rengine sahip kayışla uyumlu hale getirilebilecek. Akıllı saat, çok sayıda saat arayüzü sunacak. Ayrıca, sağ tarafında iki fiziksel kontrol tuşu bulunacak.

Watch S3'ün fiyatı henüz belli değil. Ancak, önceki modellerde olduğu gibi rakiplerine göre bütçe dostu olacağı tahmin ediliyor. Akıllı saatin 26 Ekim’deki lansmanda tanıtılması sonrasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi